Spel

Vallei der Vikingen : mik op het juiste vat en word niet nat!

Vallei der Vikingen : mik op het juiste vat en word niet nat!
×
Vallei der Vikingen : mik op het juiste vat en word niet nat! Vallei der Vikingen : mik op het juiste vat en word niet nat!
Spel

Vallei der Vikingen : mik op het juiste vat en word niet nat!

Meertalig
2019
Vanaf 6-8 jaar
In de Vallei der Vikingen vindt het jaarlijkse vatenkegelspel plaats. De spelers hebben moed, behendigheid en koelbloedigheid nodig, om met de kogel de juiste vaten omver te kegelen en de Vikingen tactisch op de steiger op te stellen. Wie echter te veel op het spel zet en als eerste in het water plonst, vertrekt met lege handen. Wie de meeste goudstukken kan buitmaken, wint het spel.
Titel Vallei der Vikingen : mik op het juiste vat en word niet nat!
Auteur Wilfried Fort
Auteur Marie Fort
Illustrator Max Meinzold
Taal Meertalig, Nederlands, Spaans, Italiaans, Engels, Frans, Duits
Uitgever Bad Rodach: Haba, 2019
doos, 1 speelbord (bestaande uit 7 puzzelstukken), 8 prijzenvlaggen, 4 Vikingschijfjes, 1 kartonnen kogelstoter, 4 schepen (bestaande uit 4 kartonnen delen), 1 kogel, 24 goudstukken, 4 houten vaten, spelregels
Aantekening Vanaf 6 jaar
Voor 2 tot 4 spelers
Speelduur 15 tot 20 minuten
EAN 4010168243252